cialis Online φαρμακείο Farmakeio Trikala με τις καλύτερες τιμές στην Ελλάδα.

Δύσκολο ξεκίνημα για τον ΑΟΚ – Το πλήρες πρόγραμμα 2012-2013

 Δύσκολο ξεκίνημα για τον ΑΟΚ – Το πλήρες πρόγραμμα 2012-2013

Με τρία εκτός έδρας παιχνίδια στις τέσσερις πρώτες αγωνιστικές αρχίζει ο μαραθώνιος του πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής για τον ΑΟΚ σύμφωνα με την κλήρωση που έγινε χθες στην Αθήνα.

Η ομάδα της Καβάλας καλείται να ξεκινήσει αυτόν τον Γολγοθά με τρεις εβδομάδες μόνον προετοιμασία και με μεταγραφές που ολοκληρώνονται σήμερα το μεσημέρι στις 15.00.

Ο ΑΟΚ θα παίξει την 1η αγωνιστική στον Βόλο με τον τοπικό Ολυμπιακό, την 2η στο Εθνικό Στάδιο με τον Παναιτωλικό την 3η και 4η έξω με Εθνικό Γαζώρου και Παναχαϊκή και την 5η στην Καβάλα με τον Θρασύβουλο.

Την 7η αγωνιστική θα έχει ρεπό ενώ την τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος θα παίξει εντός έδρας με τα Γιαννιτσά.

Τα παιχνίδια φυσικά θα γίνονται Τετάρτη και Κυριακή αφού οι 42 αγωνιστικές δεν «χωρούν» μέσα σε 35 εβδομάδες που είναι από την Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου μέχρι τέλη Μαΐου του 2013 και αυτό φυσικά αποτελεί ένα ακόμη πρόβλημα για την ομάδα μας.

Με λίγη όμως τύχη και κυρίως με την στήριξη των φίλων και οπαδών του ο ΑΟΚ πιστεύουμε ότι μπορεί να ξεπεράσει τα εμπόδια και να πετύχει στο τέλος της περιόδου τους στόχους του που σύμφωνα με τους διοικούντες την ΠΑΕ είναι η άνοδός του στην σούπερ λιγκ.

Το πλήρες πρόγραμμα της Football League 1 για την περίοδο 2012 – 2013 έχει ως εξής:

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β-ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΝΙΚΗ Β.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΡΕΠΟ: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΝΙΚΗ Β.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΡΕΠΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΛΑΡΙΣΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΝΙΚΗ Β.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΡΕΠΟ:ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΚΑΒΑΛΑ                                           

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΛΑΡΙΣΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΝΙΚΗ Β.-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΡΕΠΟ:ΠΙΕΡΙΚΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ            

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.- ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-  ΛΑΡΙΣΑ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΝΙΚΗ Β.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΡΕΠΟ:ΗΡΑΚΛΗΣ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΝΙΚΗ Β.-ΚΑΒΑΛΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΡΕΠΟ:ΚΑΛΛΟΝΗ

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΡΕΠΟ: ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.- ΕΠΑΝΩΜΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΛΑΡΙΣΑ

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓ.-ΝΙΚΗ Β.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ

 

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΒΑΛΑ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΛΑΡΙΣΑ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΗ Β.-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ:ΒΥΖΑΣ Μ.

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.                         

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ    – ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΝΙΚΗ Β.-ΛΑΡΙΣΑ

ΡΕΠΟ:ΦΩΚΙΚΟΣ

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ-ΚΑΒΑΛΑ             

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΝΙΚΗ Β.

ΡΕΠΟ:ΛΑΡΙΣΑ

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-   ΕΠΑΝΩΜΗ

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ:ΚΑΛΛΙΘΕΑ

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ –ΚΑΒΑΛΑ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    – ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΒΥΖΑΣ ΜΕΓ.

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΝΙΚΗ Β.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΛΑΡΙΣΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΡΕΠΟ:ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

 

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΚΑΛΛΟΝΗ                     

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΝΙΚΗ Β.-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΛΑΡΙΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΡΕΠΟ:ΕΠΑΝΩΜΗ

 

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-  ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β-ΝΙΚΗ Β.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΡΕΠΟ:ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

 

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΒΥΖΑΣ Μ.- ΚΑΒΑΛΑ

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-   ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΝΙΚΗ Β.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ    – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΡΕΠΟ:ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

 

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΦΩΚΙΚΟΣ                     

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΝΙΚΗ Β.

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΛΑΡΙΣΑ

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

 

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΑΡΙΣΑ-ΚΑΒΑΛΑ               

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΝΙΚΗ Β.-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ    – ΗΡΑΚΛΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΡΕΠΟ:ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ                    

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-ΝΙΚΗ Β.

ΒΥΖΑΣ Μ.-ΛΑΡΙΣΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΚΑΛΛΟΝΗ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΠΑΝΩΜΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΡΕΠΟ:ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΚΑΒΑΛΑ                        

ΔΟΞΑ ΔΡ.-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΛΑΡΙΣΑ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΚΑΛΛΟΝΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.- ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΡΕΠΟ:ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΒΑΛΑ-ΕΠΑΝΩΜΗ                      

ΛΑΡΙΣΑ-ΔΟΞΑ ΔΡ.

ΦΩΚΙΚΟΣ-ΚΑΛΛΙΘΕΑ

ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ-   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ

ΒΥΖΑΣ ΜΕΓ.-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.

ΚΑΛΛΟΝΗ- ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ    – ΠΙΕΡΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

ΡΕΠΟ:ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ-ΚΑΒΑΛΑ                     

ΚΑΛΛΙΘΕΑ-ΛΑΡΙΣΑ

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΝΙΚΗ Β.

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΦΩΚΙΚΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧ.-ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ

ΕΠΑΝΩΜΗ-ΒΥΖΑΣ Μ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

ΠΙΕΡΙΚΟΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β-  ΚΑΛΛΟΝΗ

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΡΕΠΟ:ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ

Διαβάστε επίσης