Αποτελέσματα – Βαθμολογίες (Πρωταθλήματα ΕΠΣΚ)



 Α` κατηγορία ΕΠΣΚ

Ελευθερούπολη: Ορφέας Ελ- Ατρόμητος Χαλκερού  1-2

Βερούλειο: ΑΕΚ- Μ. Α Αντιφιλίππων 3-1

Καρβάλη: Ναζιανζός Νέας Καρβάλης- Απόλλων Χρυσοχωρίου 5-0

Πέρνη: Κεραυνός Πέρνης- Εθνικός Νέας Καρυάς 3-2

Λιμενάρια  Αναγέννηση Λιμεναρίων- Βρασίδας Νέας Περάμου 2-1

Βύρων- Ηρακλής Καβάλας 3-0 χωρίς αγώνα

Πλατανότοπος  : Φρίξος Πλατανοτόπου- Δόξα Θεολόγου  4-0

 

Βαθμολογία

Κεραυνός Πέρνης 62

ΑΕΚ 60

Βύρωνας 50

Βρασίδας Ν. Π 39

Ορφέας Ελ 38

Αναγέννηση Λιμεναρίων 38

Δόξα Θεολόγου 35

Μ. Α Αντιφιλίππων 34

Φρίξος Πλατανοτόπου 34

Ναζιανζός Νέας Καρβάλης 29

Ατρόμητος Χαλκερού 28

Εθνικός Νέας Καρυάς 26

Απόλλων Χρυσοχωρίου 6

Δε συμμετέχει ο Ηρακλής Καβάλας

 

Β` κατηγορία- 1ος όμιλος

ΑΟ Ποταμιά- Ποντιακός Ποντολιβάδου 1-1

Αρης Πρίνου- Αίας Παναγίας 0-0

Αρης Πηγών- ΠΑΟΚ Καβάλας 3-1

Μαίανδρος Γέροντας- Πανιώνιος Ξεριάς 2-1

Ολυμπιακός Καβάλας- Μυρμιδόνες 2-3

Ποσειδώνας- Κεραυνός Καλλιράχης 1-2

Θεαγένης- Ατρόμητος Λεκάνης 4-0

 

Βαθμολογία

Αρης Πηγών 58

Θεαγένης 48

Ολυμπιακός Καβάλας 44

Ποσειδώνας 36

Αρης Πρίνου 35

Ποταμιά 32

Πανιώνιος Ξεριάς 31

Κεραυνός Καλλιράχης 29

ΠΑΟΚ Καβάλας 28

Ποντιακός Ποντολιβάδου 25

Ατρόμητος Λεκάνης 21

Μαίανδρος Γέροντας 18

Αίας Παναγίας 16

 

Β` κατηγορία- 2ος όμιλος

Ασπίδα Πολυστύλου- Δόξα Αμυγδαλεώνα 2-6

Κεραυνός Ελευθερών- Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 0-1

Μ. Α Φιλίππων- ΑΟ Ελαιοχωρίου 7-2

Μ. Α Ορφανίου- ΑΟ Κάρυανης 1-1

Αστέρας Φωλιάς- Αρης Ζυγού 3-2

Κεραυνός Κρηνίδων- ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 2-2

Μακεδονικός Αμισιανών- Παγγαιϊκός Παλαιοχωρίου 3-1

 

Βαθμολογία

Κεραυνός Κρηνίδων 62

Μ. Α Φιλίππων 55

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 46

Κεραυνός Ελευθερών 43

Δόξα Αμυγδαλεώνα 40

Αστέρας Φωλιάς 38

Παγγαιϊκός 35

Αρης Ζυγού 26

Μ. Α Ορφανίου 25

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 22

Μακεδονικός Αμισιανών 22

ΑΟ Κάρυανης 21

Ασπίδα Πολυστύλου 12

ΑΟ Ελαιοχωρίου 5

 

Γ` κατηγορία ΕΠΣΚ

Αγιος Λουκάς- Αρης Ακροποτάμου 2-1

Λύκοι- Φάρος Μαριών 1-2

Καβάλα 2004- Κεραμωτή 1-3

ΑΕ Πιερέων- Ηρακλής Μυρτοφύτου 3-0

Ελπίδες- Παγγαίο 1-0

 

Βαθμολογία όμιλος ανόδου:

Κεραμωτή 65

Καβάλα 2004 53

ΑΕ Πιερέων 48

Ηρακλής Μυρτοφύτου 45

 

Βαθμολογία διάκρισης:

Αγιος Λουκάς 50

Ατρόμητος Ακροβουνίου 43

Φάρος Μαριών  37

Αρης Ακροποτάμου 27

Παγγαίο 19

Ελπίδες 11

Λύκοι 10

Δε συμμετέχει η Θράκη Γραβούνας.

 


MANBIZ
eXTReMe Tracker