Αποτελέσματα – Βαθμολογίες (Πρωταθλήματα ΕΠΣΚ)



Α` κατηγορία ΕΠΣΚ

Νέα  Πέραμος: Βρασίδας Νέας Περάμου- Απόλλων Χρυσοχωρίου 3-0

Αντιφίλιπποι  :  Μ. Α Αντιφιλίππων- Αναγέννηση Λιμεναρίων 5-3

Νέα Καρυά: Εθνικός Νέας Καρυάς- Ναζιανζός Νέας Καρβάλης 2-3

Πλατανότοπος: Φρίξος Πλατανοτόπου- Ορφέας Ελευθερούπολης  1-1

Ποτός: Δόξα Θεολόγου- Βύρωνας 2-3

Ηρακλής Καβάλας- Κεραυνός Πέρνης 0-3 χωρίς αγώνα

Χαλκερό- ΑΕΚ 2-2

 

Βαθμολογία

1)Κεραυνός Πέρνης 65(πρωταθλητής)

2)ΑΕΚ 61

3)Βύρων Καβάλας 53

4)Βρασίδας Ν. Π 42

5)Ορφέας Ελ 39

6)Αναγέννηση Λιμεναρίων 38

7)Μ. Α Αντιφιλίππων 37

8) Δόξα Θεολόγου 35

9) Φρίξος Πλατανοτόπου 35

10)Καρβάλη 32

11) Ατρόμητος Χαλκερού 29

12)Εθνικός Νέας Καρυάς 26

13) Απόλλων Χρυσοχωρίου 6

14) Ηρακλής Καβάλα δε συμμετέχει

 

Β` κατηγορία- 1ος όμιλος  

Ποντιακός Ποντολιβάδου- Αρης Πηγών 1-3

ΠΑΟΚ Καβάλας- Ολυμπιακός Καβάλας 0-1

Πανιώνιος Ξεριάς- Ποσειδώνας 1-2

Μυρμιδόνες- Θεαγένης 1-4

Ατρόμητος Λεκάνης- Κεραυνός Καλλιράχης 2-0

Αρης Πρίνου- ΑΟ Ποταμιάς 4-3

Παναγία- Γέροντας 1-1

 

Βαθμολογία

1)Αρης Πηγών 60

2)Θεαγένης 51

3)Ολυμπιακός Καβάλας 47

4)  Ποσειδώνας 39

5) Αρης Πρίνου 38

6)Ποταμιά 32

7)Πανιώνιος Ξεριάς 31

8) Μυρμιδόνες 29

9)Κεραυνός Καλλιράχης 29

10)ΠΑΟΚ Καβάλας 28

11) Ποντιακός Ποντολιβάδου 25

12)  Ατρόμητος Λεκάνης 24

13) Γέροντας 19

14)Παναγία 17

 

2ος όμιλος

Κεραυνός Ελευθερών- Ασπίδα Πολυστύλου 6-2

Δόξα Αμυγδαλεώνα- Μ. Α Φιλίππων 0-1

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος- Μ. Α Ορφανίου 4-0

ΑΟ Ελαιοχώρι- Αστέρας Φωλιάς 2-3

ΑΟ Κάρυανης- Κεραυνός Κρηνίδων 1-5

Αρης Ζυγού- Μακεδονικός Αμισιανών 2-2

Παγγαιϊκός- ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 3-0

 

Βαθμολογία

1)Κεραυνός Κρηνίδων 65

2)Μ. Α Φιλίππων 58

3)Βυζάντιο 49

4)Κεραυνός Ελευθερών 46

5)Αστέρας Φωλιάς 41

6) Δόξα Αμυγδαλεώνα 40

7)Παγγαιϊκός 38

8)Αρης Ζυγού 27

9)Μ. Α Ορφανίου 25

10)Μακεδονικός Αμισιανών 23

11)ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 22

12)ΑΟ Κάρυανης 21

13)Ασπίδα Πολυστύλου 12

14) ΑΟ Ελαιοχωρίου 5

 

Γ` κατηγορία

Όμιλος ανόδου Κυριακή 17.00

ΠΟ Κεραμωτής- ΑΕ Πιερέων 2-1

Ηρακλής Μυρτοφύτου- Καβάλα 2004 0-2

Βαθμολογία

Κεραμωτή 68

Καβάλα 2004 56

ΑΕ Πιερέων 48

Ηρακλής Μυρτοφύτου 45

Όμιλος διάκρισης 

Λύκοι- Ελπίδες 3-3

Φάρος Μαριών- Ατρόμητος Ακροβουνίου 2-2

Παγγαίο- Αγιος Λουκάς 1-0

 

Βαθμολογία

Αγιος Λουκάς 50

Ατρόμητος Ακροβουνίου  38

Φάρος Μαριών 38

Αρης Ακροποτάμου 31

Παγγαίο 22

Ελπίδες 13

Λύκοι 11

Δε συμμετέχει η Θράκη Γραβούνας.

Βαθμολογία:  Αγιος Λουκάς 50, Ατρόμητος Ακροβουνίου 37,  Φάρος Μαριών 37, Αρης Ακροποτάμου 28, Παγγαίο 19, Ελπίδες 12,  Λύκοι 10. Δε συμμετέχει η Θράκη Γραβούνας.

 

eXTReMe Tracker