Οργή Προστάτεψε με, Maria Edgarda Marcucci
Όσοι τη γνωρίζουν την φωνάζουν Eddi, η γιαγιά της την ονόμαζε Mem, οι άνθρωποι με τους οποίους πάλεψε την έλεγαν HevalShilan. Η Maria Edgarda Marcucci έχει πολλά ονόματα, αλλά μια πεποίθηση: αξίζει πάντα να μαχόμαστε για να βελτιώσουμε τον κόσμο στον οποίο ζούμε. Όταν έφυγε για το Κουρδιστάν επιλέγοντας να ενταχθεί στις Ypj, τις Μονάδες … Συνεχίστε να διαβάζετε το Οργή Προστάτεψε με, Maria Edgarda Marcucci.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί