Οριστική διακοπή στον τελικό του σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου (φωτογραφίες)
![Οριστική διακοπή στον τελικό του σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου (φωτογραφίες)](https://www.proininews.gr/wp-content/uploads/2023/02/enosiako.jpg)
Οριστική διακοπή στον τελικό του σχολικού πρωταθλήματος ποδοσφαίρου μεταξύ του ΕΠΑΛ Ελευθερούπολης και ΕΠΑΛ Χρυσούπολης, στο Ενωσιακό γήπεδο στα Αμισιανά.
Το σκορ ήταν 2-0 υπέρ του ΕΠΑΛ Χρυσούπολης στο 32′, όταν ο διαιτητής Καμπερίδης κατευθύνθηκε στα αποδυτήρια μετά από ένταση που προκλήθηκε στην κερκίδα. Ζήτησε να εκκενωθεί προκειμένου να συνεχιστεί ο αγώνας, κάτι που τελικά δεν έγινε. Ως αποτέλεσμα, το παιχνίδι διεκόπη οριστικά. Η Δευτεροβάθμια Επιτροπή θα αποφασίσει για την τύχη του αγώνα.