Τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες στα τοπικά πρωταθλήματα 



Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Ατρόμητος Χαλκερού-ΑΕΚ Καβάλας 0-1

Φρίξος Πλατανοτόπου-Αστέρας Φωλιάς 2-5

Άρης Πηγών-Μ.Α Ορφανίου 1-2

Ορφέας Ελευθερούπολης-Απόλλων Χρυσοχωρίου 3-0

Ναζιανζός-Π.Ο Κεραμωτής 1-0

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αναγέννηση Λιμεναρίων 1-3

Βύρωνας Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου 3-0

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Ορφέας Ελευθερούπολης 6 (6-1)
  2. Μ.Α Ορφανίου 6 (3-1)
  3. ΑΕΚ Καβάλας 6 (2-0)
  4. Αστέρας Φωλιάς 4 (6-3)
  5. Βύρωνας Καβάλας 4 (3-0)
  6. Αναγέννηση Λιμεναρίων 4 (3-1)
  7. Ατρόμητος Χαλκερού 3 (3-3)
  8. Ναζιανζός 3 (2-3)
  9. Άρης Πηγών 1 (2-3)
  10. Δόξα Αμυγδαλεώνα 1 (1-3)
  11. Π.Ο Κεραμωτής 1 (0-1)
  12. Απόλλων Χρυσοχωρίου 0 (2-6)
  13. Φρίξος Πλατανοτόπου 0 (2-6)
  14. Βρασίδας Ν. Περάμου 0 (0-4)

 

Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Άγιος Λουκάς-Ατρόμητος Λεκάνης 0-3

Κεραυνός Καλλιράχης-Ηρακλής Καβάλας 0-1

Ποντιακός Ποντολιβάδου-Ποσειδώνας Καβάλας 2-0

Άρης Ζυγού-Θράκη Γραβούνας 4-1

ΠΑΟΚ Καβάλας-Θεαγένης 0-3

Μακεδονικός Αγιάσματος-Άρης Πρίνου 1-3

Καβάλα 2004-Πανιώνιος Ξεριά 3-0 α.α

 

Β1’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Θεαγένης 6 (6-0)
  2. Άρης Ζυγού 6 (6-1)
  3. Άρης Πρίνου 6 (5-1)
  4. Ηρακλής Καβάλας 6 (3-0)
  5. Ποσειδώνας Καβάλας 3 (5-4)
  6. Μακεδονικός Αγιάσματος 3 (4-3)
  7. Καβάλα 2004 3 (4-3)
  8. Ατρόμητος Λεκάνης 3 (5-5)
  9. Θράκη Γραβούνας 3 (4-4)
  10. Ποντιακός Ποντολιβάδου 3 (2-2)
  11. Κεραυνός Καλλιράχης 0 (0-3)
  12. ΠΑΟΚ Καβάλας 0 (0-5)
  13. Άγιος Λουκάς 0 (0-6)
  14. Πανιώνιος Ξεριά —

 

Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κεραυνός Ελευθερών-Μακεδονικός Αμισιανών 4-1

ΑΣ Παγγαίο-Κεραυνός Κρηνίδων 1-0

Μ.Α Φιλίππων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 1-1

Ελπίδες Καβάλας-Α.Ο Ποταμιάς 2-4

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΑΕ Πιερέων  5-0

ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα-Ένωση Παγγαϊικού Δρυάδας 4-3

Αίας Παναγίας-Α.Ο Κάρυανης 1-0

Ρεπό: Ασπίδα Πολυστύλου

Β2’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

  1. Ατρόμητος Ακροβουνίου 6 (7-0)
  2. Κεραυνός Ελευθερών 6 (8-2)
  3. ΑΣ Παγγαίο 6 (4-2)
  4. Βυζάντιο Κοκκινοχώματος 4 (5-1)
  5. Ασπίδα Πολυστύλου* 3 (2-0)
  6. Αίας Παναγίας** 3 (1-0)
  7. Α.Ο Ποταμιάς 3 (4-4)
  8. ΠΑΟΚ Αγ. Ανδρέα 3 (4-5)
  9. Μακεδονικός Αμισιανών 3 (3-4)
  10. Μ.Α Φιλίππων* 1 (1-1)
  11. Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας** 0 (3-4)
  12. ΑΕ Πιερέων 0 (2-8)
  13. Α.Ο Κάρυανης 0 (0-3)
  14. Κεραυνός Κρηνίδων 0 (1-5)
  15. Ελπίδες Καβάλας 0 (2-6)

 

 

eXTReMe Tracker