Το πλήρες και οριστικό ψηφοδέλτιο του ανακοίνωσε ο Μάκης Παπαδόπουλος



Μάκης Παπαδόπουλος: «Έτοιμη η ομάδα που θα αλλάξει την Καβάλα!»

Παρουσιάζουμε στους πολίτες του Δήμου μας τα ολοκληρωμένα και πλήρη ψηφοδέλτια με τα οποία διεκδικούμε την ψήφο των δημοτών για το Δημοτικό Συμβούλιο Καβάλας και για το Κοινοτικό Συμβούλιο Καβάλας.

Στις κοινότητες των οικισμών, η παράταξή μας επιδίωξε την ενίσχυση της ενότητας των τοπικών κοινωνιών και επέλεξε τα μέλη μας να συνεργαστούν κυρίως με ανεξάρτητα ψηφοδέλτια.

Οι 62 υποψήφιοι σύμβουλοι για το Δημοτικό Συμβούλιο Καβάλας και οι 23 υποψήφιοι σύμβουλοι για την Κοινότητα της πόλης της Καβάλας συγκροτούν μία ισχυρή και δυναμική ομάδα με εκπροσώπους από όλο το πολιτικό φάσμα, από όλα τα κοινωνικά στρώματα, τις ηλικίες, τις επαγγελματικές ομάδες, από ολόκληρη την επικράτεια του Δήμου Καβάλας.

Μία ομάδα με εμπειρία και γνώση, ικανή να διοικήσει αποτελεσματικά τον Δήμο, πάντα σε στενή συνεργασία με την τοπική μας κοινωνία στην Καβάλα, τους Φιλίππους, τη Ν.Καρβάλη, σε όλους τους οικισμούς και τα χωριά μας.

Μία ομάδα που μπορεί να διεκδικήσει μία καλύτερη πορεία για τον Δήμο μας, να δώσει μάχες στα κέντρα λήψης αποφάσεων, να εξυπηρετήσει τα συμφέροντά μας.

 

Μαζί πάμε τον Δήμο μας ψηλά!   

 

Μάκης Παπαδόπουλος

Δημοτικός Σύμβουλος Καβάλας

Υποψήφιος Δήμαρχος Καβάλας

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

 

1.Αδαμάκης Χρήστος

 

Συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος

 

2.Ανδρεάδου Ευτυχία (Έφη)

 

Ιδιωτική υπάλληλος
3.Αντωνιάδης Ευστάθιος

 

 

Υπάλληλος Τοπογραφικής Υπηρεσίας Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

 

4.Αποστολίδης Πρόδρομος (Μάκης)

 

Ελεύθερος επαγγελματίας (δύτης)

 

5.Βαμβακίδου Βιλελμίνη

 

Ιστορικός – Φιλόλογος
6.Βεγίνα Φωτεινή

 

Υπάλληλος ΕΛΤΑ

 

7.Βλαχάκη – Νεστορίδου Ελένη

 

Ιδιωτική υπάλληλος
8.Γκαρανάτσιου Αγγελική (Άντζελα)

 

Ιδιωτική υπάλληλος
9.Γκόγκος Μάρκος

 

Ελεύθερος επαγγελματίας

 

10.Γουνελάς Γεώργιος

 

Καθηγητής Φυσικής Αγωγής

 

11.Δαμιανίδου Ελένη

 

Ελεύθερη επαγγελματίας

 

12.Δεληκάρης Σωτήριος

 

Συνταξιούχος
13.Ζιάρου Μαρία Σύμβουλος ακινήτων

 

14.Ηλιόπουλος Στυλιανός

 

 

Ψυχολόγος
15.Θεοχαρίδης Ιωάννης

 

Συνταξιούχος βιβλιοπώλης
16.Ιγνατιάδης Παναγιώτης

 

Ελεύθερος επαγγελματίας

 

17.Ιορδάνοβα Αδελαΐδα

 

Γιατρός μαιευτήρας – γυναικολόγος,  Διευθύντρια ΕΣΥ Γενικού Νοσοκομείου Καβάλας

 

18.Καγκαλίδης Νικόλαος

 

Θερμοϋδραυλικός
19.Καλόγρηας Δημήτριος (Τάκης)

 

Συνταξιούχος δημοτικός υπάλληλος

 

20.Κονδύλη Δήμητρα

 

Πτυχιούχος Διοίκησης Επιχειρήσεων

 

21.Κοντού Χρυσοβάλαντη (Βάνα)

 

 

Ελεύθερος επαγγελματίας
22.Κουνάκος Κωνσταντίνος

 

Μηχανολόγος Μηχανικός Τ.Ε., Αναπληρωτής Προϊστάμενος Διεύθυνσης Τεχνικών Έργων Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

 

23.Κουταλιάγκα Αναστασία (Σούλη)

 

Ιδιωτική υπάλληλος
24.Κούτρας Θεόδωρος

 

Αυτοκινητιστής
25.Κρόκος ΑλέξανδροςΧημικός Μηχανικός

 

26.Κωταΐδης Ιωσήφ

 

Ελεύθερος επαγγελματίας

 

27.Λαζαρίδης Σωτήριος

 

Διπλωματούχος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός, Ιδιωτικός υπάλληλος

 

28.Λαζαρίδου – Περγαμηνέλη Δέσποινα 

 

 

Συνταξιούχος
29.Λουπεΐδης Εμμανουήλ

 

Υποστράτηγος ε.α. Ελληνικής Αστυνομίας

 

30.Μακέδου Ελισάβετ (Έλλη)

 

Ιδιωτική υπάλληλος
31.Μανιός Ελευθέριος

 

Ελεύθερος επαγγελματίας

 

32.Μαστρανδρέου Αικατερίνη – Ελευθερία

 

Ιδιωτική υπάλληλος
33.Μαυρίδης Νικόλαος

 

Ταξίαρχος ε.α.
34.Μουμτζής Αναστάσιος

 

Ελεύθερος επαγγελματίας
35.Μούτλιας Ιωάννης

 

Δικηγόρος
36.Μπαζδάνης Δημήτριος (Τάκης)

 

Αγρότης – Κτηνοτρόφος
37.Μπαλτζίδου Βαρβάρα

 

Τεχνικός μαγειρικής τέχνης (chef) – Ελεύθερη επαγγελματίας

 

38.Μπουμπούνας Κωνσταντίνος

 

Μηχανικός έργων υποδομής

 

 

39.Μωϋσίδης Νικόλαος

 

Υπαξιωματικός Πολεμικής Αεροπορίας

 

40.Νάνος Κωνσταντίνος

 

Λογιστής – φοροτεχνικός

 

41.Νικολαΐδης Αχιλλέας

 

Δάσκαλος
42.Ξανθοπούλου Διαλεκτή – Μαρία

 

Οικονομολόγος
43.Παναγιωτίδου Μαρία

 

Ελεύθερη επαγγελματίας
44.Παπακοσμίδης Ναθαναήλ (Θάνος)

 

 

Λογιστής – ασφαλιστής
45.Ποιμενίδου Ταμάρα

 

Οικιακά
46.Προυσαεύς Σπυρίδων

 

Αγρότης
47.Σαρικλόγλου Σοφία

 

Πτυχιούχος καθηγήτρια ξένων γλωσσών, Ιδιοκτήτρια κέντρου ξένων γλωσσών POLYGLOT, Μέλος του Δ.Σ. της Πανελλήνιας Ομοσπονδίας Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών

 

48.Σεμερτζίδης Δημήτριος

 

Ιδιωτικός υπάλληλος

 

49.Σιδηρόπουλος Βασίλειος (Λάκης)

 

Επιχειρηματίας
50.Σιδηρόπουλος Δημήτριος

 

Ελεύθερος επαγγελματίας
51.Σοφιανίδου Ελένη

 

Προϊσταμένη Οικονομικών Λειτουργιών ΔΕΥΑ Καβάλας

 

52.Στάμου-Καλαφάτη Κωνσταντίνα

 

Δικηγόρος
53.Σταμπολτζόγλου Παναγιώτης

 

Ιδιωτικός υπάλληλος

 

54.Τζιβελέκης Κλέων

 

Μηχανικός Συγκοινωνιακών & Υδραυλικών Έργων

 

55.Τοτόσης Ανδρέας

 

Υπάλληλος ΔΕΔΔΗΕ

 

56.Τουνουσίδου Παρθένα (Θένια)

 

Οικονομολόγος – Υπάλληλος Διεύθυνσης Οικονομικής Διαχείρισης Περιφερειακής Ενότητας Καβάλας

 

57.Τσαλίδου Στυλιανή

 

Ελεύθερη επαγγελματίας

 

58.Τσιομπάνης Σωτήριος

 

Δικηγόρος
59.Τσουλουλή Παρασκευή (Βούλα)

 

Ιδιωτική υπάλληλος στην εταιρεία Μισσιριάν
60.Φιλιππίδης Φίλιππος

 

Πολιτικός Μηχανικός
61.Φωτιάδου Παρθένα (Νούλα)

 

Μαία – Ιδιωτική υπάλληλος
62.Χατζησάββας Δρόσος (Σούλης)

 

Αθλητής μπάσκετ με αμαξίδιο

 

 

 

 

Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Καβάλας

 

 

1.Βαλτατζής Γεώργιος

 

Ηλεκτρολόγος – υπάλληλος ΒΦΛ
2.Δινάκη Ευτέρπη (Πέπη)

 

Ιδιωτική υπάλληλος
3.Δουρτμές Παναγιώτης

 

Συνταξιούχος, πρώην Διευθυντής Τραπεζικού Καταστήματος

 

4.Δραγωΐδου Παναγιώτα

 

Ιδιωτική υπάλληλος

 

5.Ηλιάδης Χαράλαμπος

 

Ιδιωτικός υπάλληλος – οικονομολόγος
6.Θεοδωρής Επαμεινώνδας (Νώντας)

 

Τραγουδιστής – Ιδιωτικός υπάλληλος
7.Καλαφάτης Αναστάσιος

 

Μουσικός
8.Καραμανώλης Ανέστης

 

Ελεύθερος επαγγελματίας
9.Καρατζά Κωνσταντίνα

 

Ιδιωτική υπάλληλος
10.Κιτσικόπουλος Τηλέμαχος

 

Συνταξιούχος στρατιωτικός
11.Κουνάκου Δήμητρα

 

Ιδιωτική υπάλληλος

 

12.Κουτούπη Ασπασία (Σίσσυ)

 

Φιλόλογος
13.Λασινά Ιωάννα

 

Ελεύθερη επαγγελματίας

 

14.Μαυρίδου Δέσποινα (Ντέπυ)

 

Διαιτολόγος – Διατροφολόγος
15.Μουραλόπουλος Βασίλειος

 

Πολιτικός Μηχανικός (Ενεργειακός επιθεωρητής, εργολάβος δημοσίων έργων)

 

16.Παπαδόπουλος Γεώργιος

 

Λιμενεργάτης
17.Πασχαλίδης Πασχάλης

 

Ιδιωτικός υπάλληλος
18.Πατσιάς Δημήτριος

 

Οδηγός ΤΑΧΙ
19.Σανοζίδης Παναγιώτης

 

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Τ.Ε.
20.Σαρίδης Δημήτριος

 

 

Ελεύθερος επαγγελματίας – έμπορος

 

21.Τιτονάκη Βασιλική

 

Σύμβουλος διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού

 

22.Χοροζίδης Ανδρέας

 

Ελεύθερος επαγγελματίας

 

23.Χριστοφορίδου Ζαφειρώ

 

Ιδιωτική  υπάλληλος – Πτυχιούχος Θεολογικής Σχολής Αθηνών

 

eXTReMe Tracker