• 23 Οκτωβρίου 2020,

Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων & του Κυπέλλου της ΕΠΣΚ (φωτογραφίες)

 Η κλήρωση των Πρωταθλημάτων & του Κυπέλλου της ΕΠΣΚ (φωτογραφίες)

Πραγματοποιήθηκαν νωρίτερα σήμερα το απόγευμα οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του Κυπέλλου της ΕΠΣ Καβάλας:

Α΄ κατηγορία

Το πρόγραμμα 

1η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Βύρωνας Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου-Κεραυνός Ελευθερών

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Ζυγού

Αστέρας Φωλιάς-Δόξα Θεολόγου

Άρης Πηγών-Άρης Πρίνου

2η αγωνιστική 

Βρασίδας Ν. Περάμου -Κεραυνός Κρηνίδων

Βύρωνας Καβάλας -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Κεραυνός Ελευθερών -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Ορφέας Ελευθερούπολης

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Αστέρας Φωλιάς

Άρης Ζυγού -Άρης Πηγών

Δόξα Θεολόγου-Άρης Πρίνου

3η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ορφέας Ελευθερούπολης -Βύρωνας Καβάλας

Αστέρας Φωλιάς-Κεραυνός Ελευθερών

Άρης Πηγών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Πρίνου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Θεολόγου-Άρης Ζυγού

4η αγωνιστική 

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Κεραυνός Κρηνίδων

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ορφέας Ελευθερούπολης

Βρασίδας Ν. Περάμου-Αστέρας Φωλιάς

Βύρωνας Καβάλας -Άρης Πηγών

Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Πρίνου

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Δόξα Θεολόγου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Ζυγού

5η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ορφέας Ελευθερούπολης

Αστέρας Φωλιάς -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Άρης Πηγών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πρίνου -Βρασίδας Ν. Περάμου

Δόξα Θεολόγου-        Βύρωνας Καβάλας

Άρης Ζυγού -Κεραυνός Ελευθερών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Δόξα Αμυγδαλεώνα

6η αγωνιστική 

Αστέρας Φωλιάς -Κεραυνός Κρηνίδων

Ορφέας Ελευθερούπολης -Άρης Πηγών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Άρης Πρίνου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Δόξα Θεολόγου

Βρασίδας Ν. Περάμου -Άρης Ζυγού

Βύρωνας Καβάλας -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Αμυγδαλεώνα

7η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Πηγών

Άρης Πρίνου-Αστέρας Φωλιάς

Δόξα Θεολόγου -Ορφέας Ελευθερούπολης

Άρης Ζυγού-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βρασίδας Ν. Περάμου

Κεραυνός Ελευθερών-Βύρωνας Καβάλας

8η αγωνιστική 

Άρης Πρίνου -Κεραυνός Κρηνίδων

Άρης Πηγών-Δόξα Θεολόγου

Αστέρας Φωλιάς -Άρης Ζυγού

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Ελευθερών

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βύρωνας Καβάλας

9η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Θεολόγου

Άρης Ζυγού -Άρης Πρίνου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Πηγών

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Αστέρας Φωλιάς

Κεραυνός Ελευθερών-Ορφέας Ελευθερούπολης

Βύρωνας Καβάλας-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βρασίδας Ν. Περάμου

10η αγωνιστική 

Άρης Ζυγού -Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Θεολόγου -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης Πρίνου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Πηγών -Κεραυνός Ελευθερών

Αστέρας Φωλιάς-Βύρωνας Καβάλας

Ορφέας Ελευθερούπολης-Βρασίδας Ν. Περάμου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αναγέννηση Λιμεναρίων

11η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Ζυγού

Κεραυνός Ελευθερών-Δόξα Θεολόγου

Βύρωνας Καβάλας-Άρης Πρίνου

Βρασίδας Ν. Περάμου-Άρης Πηγών

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Αστέρας Φωλιάς

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

12η αγωνιστική 

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Κεραυνός Κρηνίδων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Ελευθερών

Άρης Ζυγού-Βύρωνας Καβάλας

Δόξα Θεολόγου-Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Πρίνου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πηγών-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Αστέρας Φωλιάς-Ορφέας Ελευθερούπολης

13η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Κεραυνός Ελευθερών

Βύρωνας Καβάλας-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Βρασίδας Ν. Περάμου-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Ζυγού

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Δόξα Θεολόγου

Ορφέας Ελευθερούπολης-Άρης Πρίνου

Άρης Πηγών-Αστέρας Φωλιάς

14η αγωνιστική 

Βύρωνας Καβάλας -Κεραυνός Κρηνίδων

Κεραυνός Ελευθερών -Βρασίδας Ν. Περάμου

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Αναγέννηση Λιμεναρίων

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Άρης Ζυγού -Ορφέας Ελευθερούπολης

Δόξα Θεολόγου -Αστέρας Φωλιάς

Άρης Πρίνου -Άρης Πηγών

15η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Βρασίδας Ν. Περάμου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βύρωνας Καβάλας

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Κεραυνός Ελευθερών

Ορφέας Ελευθερούπολης -Δόξα Αμυγδαλεώνα

Αστέρας Φωλιάς -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Άρης Πηγών -Άρης Ζυγού

Άρης Πρίνου-Δόξα Θεολόγου

16η αγωνιστική 

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Κεραυνός Κρηνίδων

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Βύρωνας Καβάλας -Ορφέας Ελευθερούπολης

Κεραυνός Ελευθερών -Αστέρας Φωλιάς

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Άρης Πηγών

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Άρης Πρίνου

Άρης Ζυγού -Δόξα Θεολόγου

17η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Ορφέας Ελευθερούπολης-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Αστέρας Φωλιάς-Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Πηγών-Βύρωνας Καβάλας

Άρης Πρίνου -Κεραυνός Ελευθερών

Δόξα Θεολόγου-        Δόξα Αμυγδαλεώνα

Άρης Ζυγού-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

18η αγωνιστική 

Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Κρηνίδων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Αστέρας Φωλιάς

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πηγών

Βρασίδας Ν. Περάμου -Άρης Πρίνου

Βύρωνας Καβάλας -Δόξα Θεολόγου

Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Ζυγού

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

19η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Αστέρας Φωλιάς

Άρης Πηγών-Ορφέας Ελευθερούπολης

Άρης Πρίνου-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Δόξα Θεολόγου-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Ζυγού-Βρασίδας Ν. Περάμου

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Βύρωνας Καβάλας

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Κεραυνός Ελευθερών

20η αγωνιστική 

Άρης Πηγών-Κεραυνός Κρηνίδων

Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πρίνου

Ορφέας Ελευθερούπολης -Δόξα Θεολόγου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας-Άρης Ζυγού

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Βρασίδας Ν. Περάμου-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Βύρωνας Καβάλας -Κεραυνός Ελευθερών

21η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Πρίνου

Δόξα Θεολόγου-        Άρης Πηγών

Άρης Ζυγού-Αστέρας Φωλιάς

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Ορφέας Ελευθερούπολης

Δόξα Αμυγδαλεώνα-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Ελευθερών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Βύρωνας Καβάλας-Βρασίδας Ν. Περάμου

22η αγωνιστική 

Δόξα Θεολόγου-        Κεραυνός Κρηνίδων

Άρης Πρίνου-Άρης Ζυγού

Άρης Πηγών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Αστέρας Φωλιάς -Δόξα Αμυγδαλεώνα

Ορφέας Ελευθερούπολης-Κεραυνός Ελευθερών

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Βύρωνας Καβάλας

Βρασίδας Ν. Περάμου -Αναγέννηση Λιμεναρίων

23η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Άρης Ζυγού

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Δόξα Θεολόγου

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Άρης Πρίνου

Κεραυνός Ελευθερών-Άρης Πηγών

Βύρωνας Καβάλας-Αστέρας Φωλιάς

Βρασίδας Ν. Περάμου-Ορφέας Ελευθερούπολης

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

24η αγωνιστική 

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος-Κεραυνός Κρηνίδων

Άρης Ζυγού-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Ελευθερών

Άρης Πρίνου -Βύρωνας Καβάλας

Άρης Πηγών -Βρασίδας Ν. Περάμου

Αστέρας Φωλιάς-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Ορφέας Ελευθερούπολης

25η αγωνιστική 

Κεραυνός Κρηνίδων-Δόξα Αμυγδαλεώνα

Κεραυνός Ελευθερών -Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Βύρωνας Καβάλας -Άρης Ζυγού

Βρασίδας Ν. Περάμου -Δόξα Θεολόγου

Αναγέννηση Λιμεναρίων-Άρης Πρίνου

Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας -Άρης Πηγών

Ορφέας Ελευθερούπολης-Αστέρας Φωλιάς

26η αγωνιστική 

Κεραυνός Ελευθερών-Κεραυνός Κρηνίδων

Δόξα Αμυγδαλεώνα -Βύρωνας Καβάλας

Βυζάντιο Κοκκινοχώματος -Βρασίδας Ν. Περάμου

Άρης Ζυγού-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Δόξα Θεολόγου -Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Άρης Πρίνου-Ορφέας Ελευθερούπολης

Αστέρας Φωλιάς -Άρης Πηγών


Β΄ κατηγορία

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Ηρακλής Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Χαλκερού-Μακεδονικός Αγιάσματος

Θράκη Γραβούνα -Καβάλα 2004

Ασπίδα Πολυστύλου -Θεαγένης

ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός  Αμισιανών

2η αγωνιστική 

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Μ.Α. Φιλίππων

Ηρακλής Καβάλας-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Κεραυνός Καλλιράχης-Ατρόμητος Χαλκερού

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ασπίδα Πολυστύλου

Καβάλα 2004-Μακεδονικός  Αμισιανών

Θεαγένης -ΑΕΚ Καβάλας

3η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Χαλκερού-Ηρακλής Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ασπίδα Πολυστύλου -Κεραυνός Καλλιράχης

Μακεδονικός Αμισιανών -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΑΕΚ Καβάλας -Μακεδονικός Αγιάσματος

Καβάλα 2004-Θεαγένης

4η αγωνιστική 

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Θράκη Γραβούνα

Ηρακλής Καβάλας -Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μακεδονικός Αμισιανών

Κεραυνός Καλλιράχης -ΑΕΚ Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Θεαγένης

Μακεδονικός Αγιάσματος -Καβάλα 2004

5η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Ατρόμητος Χαλκερού

Θράκη Γραβούνα -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ασπίδα Πολυστύλου -ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός  Αμισιανών -Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΑΕΚ Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Θεαγένης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Καβάλα 2004-Κεραυνός Καλλιράχης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Μακεδονικός Αγιάσματος

6η αγωνιστική 

Θράκη Γραβούνα -Μ.Α. Φιλίππων

Ατρόμητος Χαλκερού-Ασπίδα Πολυστύλου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός  Αμισιανών

ΠΑΟΚ Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Θεαγένης

Ηρακλής Καβάλας-Καβάλα 2004

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-Μακεδονικός Αγιάσματος

Κεραυνός Καλλιράχης-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

7η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός  Αμισιανών -Θράκη Γραβούνα

ΑΕΚ Καβάλας- Ατρόμητος Χαλκερού

Θεαγένης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Καβάλα 2004-ΠΑΟΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Κεραυνός Καλλιράχης

8η αγωνιστική 

Μακεδονικός Αμισιανών -Μ.Α. Φιλίππων

Ασπίδα Πολυστύλου -ΑΕΚ Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -Θεαγένης

Ατρόμητος Χαλκερού -Καβάλα 2004

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Μακεδονικός Αγιάσματος

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Κεραυνός Καλλιράχης

Ηρακλής Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

9η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -ΑΕΚ Καβάλας

Θεαγένης -Μακεδονικός  Αμισιανών

Καβάλα 2004-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός Αγιάσματος -Θράκη Γραβούνα

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ατρόμητος Χαλκερού

Κεραυνός Καλλιράχης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα- ΠΑΟΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας- Απόλλων Χρυσοχωρίου

10η αγωνιστική 

Θεαγένης -Μ.Α. Φιλίππων

ΑΕΚ Καβάλας -Καβάλα 2004

Μακεδονικός  Αμισιανών -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ασπίδα Πολυστύλου -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Θράκη Γραβούνα -Κεραυνός Καλλιράχης

Ατρόμητος Χαλκερού -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ηρακλής Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας -Απόλλων Χρυσοχωρίου

11η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αγιάσματος -Θεαγένης

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης- ΑΕΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αμισιανών

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ασπίδα Πολυστύλου

Ηρακλής Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ατρόμητος Χαλκερού

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

12η αγωνιστική 

Μακεδονικός Αγιάσματος – Μ.Α. Φιλίππων

Καβάλα 2004- Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Θεαγένης -Κεραυνός Καλλιράχης

ΑΕΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός  Αμισιανών -Ηρακλής Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Θράκη Γραβούνα-ΠΑΟΚ Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Ατρόμητος Ακροβουνίου

13η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Καλλιράχης -Μακεδονικός Αγιάσματος

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Καβάλα 2004

Ηρακλής Καβάλας -Θεαγένης

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΑΕΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ασπίδα Πολυστύλου

Ατρόμητος Χαλκερού-Θράκη Γραβούνα

14η αγωνιστική 

Κεραυνός Καλλιράχης -Μ.Α. Φιλίππων

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Μακεδονικός  Αγιάσματος -Ηρακλής Καβάλας

Καβάλα 2004-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Θεαγένης-ΠΑΟΚ Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μακεδονικός Αμισιανών -Ατρόμητος Χαλκερού

Ασπίδα Πολυστύλου -Θράκη Γραβούνα

15η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ηρακλής Καβάλας-Κεραυνός Καλλιράχης

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Καβάλα 2004

Ατρόμητος Χαλκερού -Θεαγένης

Θράκη Γραβούνα -ΑΕΚ Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Μακεδονικός Αμισιανών

16η αγωνιστική 

Ηρακλής Καβάλας -Μ.Α. Φιλίππων

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ατρόμητος Χαλκερού

Καβάλα 2004- Θράκη Γραβούνα

Θεαγένης-Ασπίδα Πολυστύλου

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΑΕΚ Καβάλας

17η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ατρόμητος Χαλκερού -Κεραυνός Καλλιράχης

Θράκη Γραβούνα -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ασπίδα Πολυστύλου -Μακεδονικός Αγιάσματος

Μακεδονικός  Αμισιανών -Καβάλα 2004

ΑΕΚ Καβάλας -Θεαγένης

18η αγωνιστική 

ΠΑΟΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ηρακλής Καβάλας -Ατρόμητος Χαλκερού

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Θράκη Γραβούνα

Κεραυνός Καλλιράχης -Ασπίδα Πολυστύλου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης –Μακεδονικός Αμισιανών

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΑΕΚ Καβάλας

Θεαγένης -Καβάλα 2004

19η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ατρόμητος Χαλκερού -ΠΑΟΚ Καβάλας

Θράκη Γραβούνα -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ασπίδα Πολυστύλου -Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

ΑΕΚ Καβάλας -Κεραυνός Καλλιράχης

Θεαγένης -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Καβάλα 2004-Μακεδονικός Αγιάσματος

20η αγωνιστική 

Ατρόμητος Χαλκερού -Μ.Α. Φιλίππων

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Καβάλας-Ασπίδα Πολυστύλου

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Μακεδονικός  Αμισιανών

Ηρακλής Καβάλας -ΑΕΚ Καβάλας

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Θεαγένης

Κεραυνός Καλλιράχης -Καβάλα 2004

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

21η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων-Θράκη Γραβούνα

Ασπίδα Πολυστύλου -Ατρόμητος Χαλκερού

Μακεδονικός Αμισιανών-Ατρόμητος Ακροβουνίου

ΑΕΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Καβάλας

Θεαγένης -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Καβάλα 2004-Ηρακλής Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Κεραυνός Καλλιράχης

22η αγωνιστική 

Ασπίδα Πολυστύλου -Μ.Α. Φιλίππων

Θράκη Γραβούνα -Μακεδονικός Αμισιανών

Ατρόμητος Χαλκερού -ΑΕΚ Καβάλας

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Θεαγένης

ΠΑΟΚ Καβάλας-Καβάλα 2004

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ηρακλής Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Κεραυνός Καλλιράχης -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

23η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Μακεδονικός  Αμισιανών

ΑΕΚ Καβάλας -Ασπίδα Πολυστύλου

Θεαγένης -Θράκη Γραβούνα

Καβάλα 2004- Ατρόμητος Χαλκερού

Μακεδονικός Αγιάσματος -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Απόλλων Χρυσοχωρίου

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ηρακλής Καβάλας

24η αγωνιστική 

ΑΕΚ Καβάλας-Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αμισιανών-Θεαγένης

Ασπίδα Πολυστύλου-Καβάλα 2004

Θράκη Γραβούνα -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ατρόμητος Χαλκερού-Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Καβάλας -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -Ηρακλής Καβάλας

25η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Θεαγένης

Καβάλα 2004 -ΑΕΚ Καβάλας

Μακεδονικός Αγιάσματος-Μακεδονικός  Αμισιανών

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Ασπίδα Πολυστύλου

Κεραυνός Καλλιράχης -Θράκη Γραβούνα

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ατρόμητος Χαλκερού

Ηρακλής Καβάλας -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Απόλλων Χρυσοχωρίου        -ΠΑΟΚ Καβάλας

26η αγωνιστική 

Καβάλα 2004-Μ.Α. Φιλίππων

Θεαγένης -Μακεδονικός Αγιάσματος

ΑΕΚ Καβάλας -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Μακεδονικός  Αμισιανών -Κεραυνός Καλλιράχης

Ασπίδα Πολυστύλου -ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Θράκη Γραβούνα -Ηρακλής Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΠΑΟΚ Καβάλας

27η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Μακεδονικός Αγιάσματος

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης-Καβάλα 2004

Κεραυνός Καλλιράχης -Θεαγένης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -ΑΕΚ Καβάλας

Ηρακλής Καβάλας -Μακεδονικός  Αμισιανών

Απόλλων Χρυσοχωρίου-Ασπίδα Πολυστύλου

ΠΑΟΚ Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Ατρόμητος Ακροβουνίου-Ατρόμητος Χαλκερού

28η αγωνιστική 

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Μ.Α. Φιλίππων

Μακεδονικός Αγιάσματος -Κεραυνός Καλλιράχης

Καβάλα 2004-ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα

Θεαγένης -Ηρακλής Καβάλας

ΑΕΚ Καβάλας -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός  Αμισιανών -ΠΑΟΚ Καβάλας

Ασπίδα Πολυστύλου -Ατρόμητος Ακροβουνίου

Θράκη Γραβούνα -Ατρόμητος Χαλκερού

29η αγωνιστική 

Μ.Α. Φιλίππων -Κεραυνός Καλλιράχης

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Ναζιανζός Ν. Καρβάλης

Ηρακλής Καβάλας -Μακεδονικός Αγιάσματος

Απόλλων Χρυσοχωρίου -Καβάλα 2004

ΠΑΟΚ Καβάλας – Θεαγένης

Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΑΕΚ Καβάλας

Ατρόμητος Χαλκερού -Μακεδονικός  Αμισιανών

Θράκη Γραβούνα -Ασπίδα Πολυστύλου

30η αγωνιστική 

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα -Μ.Α. Φιλίππων

Κεραυνός Καλλιράχης -Ηρακλής Καβάλας

Ναζιανζός Ν. Καρβάλης -Απόλλων Χρυσοχωρίου

Μακεδονικός Αγιάσματος -ΠΑΟΚ Καβάλας

Καβάλα 2004-Ατρόμητος Ακροβουνίου

Θεαγένης -Ατρόμητος Χαλκερού

ΑΕΚ Καβάλας -Θράκη Γραβούνα

Μακεδονικός  Αμισιανών -Ασπίδα Πολυστύλου


Γ’ κατηγορία

Το πρόγραμμα

1η αγωνιστική 

Άγιος Λουκάς -Πανιώνιος Ξεριά

Ακαδημία Ελπίδες -Οι Λύκοι

Ποσειδών Καβάλας-Αίας Παναγίας

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Α.Σ. Παγγαίο

ΑΟ Ποταμιάς -ΑΕ Πιερέων 2004

2η αγωνιστική 

Πανιώνιος Ξεριά-Ποσειδών Καβάλας

Ακαδημία Ελπίδες -Άγιος Λουκάς

Α.Σ. Παγγαίο -ΑΕ Πιερέων 2004

Αίας Παναγίας -ΑΟ Ποταμιάς

Οι Λύκοι-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

3η αγωνιστική 

Άγιος Λουκάς -Ποσειδών Καβάλας

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ακαδημία Ελπίδες

ΑΟ Ποταμιάς -Πανιώνιος Ξεριά

ΑΕ Πιερέων 2004-Οι Λύκοι

Α.Σ. Παγγαίο -Αίας Παναγίας

4η αγωνιστική 

Πανιώνιος Ξεριά-Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες -ΑΕ Πιερέων 2004

Ποσειδών Καβάλας-ΑΟ Ποταμιάς

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Άγιος Λουκάς

Οι Λύκοι-Αίας Παναγίας

5η αγωνιστική 

Άγιος Λουκάς -ΑΟ Ποταμιάς

Πανιώνιος Ξεριά-Οι Λύκοι

ΑΕ Πιερέων 2004-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Α.Σ. Παγγαίο-Ποσειδών Καβάλας

Αίας Παναγίας -Ακαδημία Ελπίδες

6η αγωνιστική 

Ακαδημία Ελπίδες -Πανιώνιος Ξεριά

Ποσειδών Καβάλας-Οι Λύκοι

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Αίας Παναγίας

ΑΟ Ποταμιάς -Α.Σ. Παγγαίο

ΑΕ Πιερέων 2004-Άγιος Λουκάς

7η αγωνιστική 

Πανιώνιος Ξεριά-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Ποσειδών Καβάλας-Ακαδημία Ελπίδες

Α.Σ. Παγγαίο -Άγιος Λουκάς

Αίας Παναγίας -ΑΕ Πιερέων 2004

Οι Λύκοι-ΑΟ Ποταμιάς

8η αγωνιστική 

Άγιος Λουκάς -Αίας Παναγίας

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Ποσειδών Καβάλας

ΑΟ Ποταμιάς -Ακαδημία Ελπίδες

ΑΕ Πιερέων 2004-Πανιώνιος Ξεριά

Οι Λύκοι-Α.Σ. Παγγαίο

9η αγωνιστική 

Άγιος Λουκάς -Οι Λύκοι

Ακαδημία Ελπίδες -Α.Σ. Παγγαίο

Ποσειδών Καβάλας-ΑΕ Πιερέων 2004

ΑΟ Ποταμιάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Αίας Παναγίας -Πανιώνιος Ξεριά

10η αγωνιστική 

Πανιώνιος Ξεριά-Άγιος Λουκάς

Οι Λύκοι-Ακαδημία Ελπίδες

Αίας Παναγίας -Ποσειδών Καβάλας

Α.Σ. Παγγαίο-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

ΑΕ Πιερέων 2004-ΑΟ Ποταμιάς

11η αγωνιστική 

Ποσειδών Καβάλας-Πανιώνιος Ξεριά

Άγιος Λουκάς      -Ακαδημία Ελπίδες

ΑΕ Πιερέων 2004-Α.Σ. Παγγαίο

ΑΟ Ποταμιάς -Αίας Παναγίας

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Οι Λύκοι

12η αγωνιστική 

Ποσειδών Καβάλας-Άγιος Λουκάς

Ακαδημία Ελπίδες -Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Πανιώνιος Ξεριά-ΑΟ Ποταμιάς

Οι Λύκοι-ΑΕ Πιερέων 2004

Αίας Παναγίας -Α.Σ. Παγγαίο

13η αγωνιστική 

Α.Σ. Παγγαίο -Πανιώνιος Ξεριά

ΑΕ Πιερέων 2004-Ακαδημία Ελπίδες

ΑΟ Ποταμιάς -Ποσειδών Καβάλας

Άγιος Λουκάς -Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Αίας Παναγίας -Οι Λύκοι

14η αγωνιστική 

ΑΟ Ποταμιάς -Άγιος Λουκάς

Οι Λύκοι-Πανιώνιος Ξεριά

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΕ Πιερέων 2004

Ποσειδών Καβάλας-Α.Σ. Παγγαίο

Ακαδημία Ελπίδες -Αίας Παναγίας

15η αγωνιστική 

Πανιώνιος Ξεριά-Ακαδημία Ελπίδες

Οι Λύκοι-Ποσειδών Καβάλας

Αίας Παναγίας -Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Α.Σ. Παγγαίο -ΑΟ Ποταμιάς

Άγιος Λουκάς -ΑΕ Πιερέων 2004

16η αγωνιστική 

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-Πανιώνιος Ξεριά

Ακαδημία Ελπίδες -Ποσειδών Καβάλας

Άγιος Λουκάς -Α.Σ. Παγγαίο

ΑΕ Πιερέων 2004-Αίας Παναγίας

ΑΟ Ποταμιάς -Οι Λύκοι

17η αγωνιστική 

Αίας Παναγίας -Άγιος Λουκάς

Ποσειδών Καβάλας-Φίλιππος Χρυσοκάστρου

Ακαδημία Ελπίδες -ΑΟ Ποταμιάς

Πανιώνιος Ξεριά-ΑΕ Πιερέων 2004

Α.Σ. Παγγαίο -Οι Λύκοι

18η αγωνιστική 

Οι Λύκοι-Άγιος Λουκάς

Α.Σ. Παγγαίο -Ακαδημία Ελπίδες

ΑΕ Πιερέων 2004-Ποσειδών Καβάλας

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΟ Ποταμιάς

Πανιώνιος Ξεριά-Αίας Παναγίας


Κύπελλο Α΄ κατηγορίας

Ορφέας Ελευθερούπολης-Ένωση Παγγαιϊκού Δρυάδας

Κεραυνός Ελευθερών-Αναγέννηση Λιμεναρίων

Άρης Πηγών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

Δόξα Θεολόγου –Βύρωνας Καβάλας

Δόξα Αμυγδαλεώνα- Βρασίδας Ν. Περάμου

Αστέρας Φωλιάς-Άρης Πρίνου

*Άρης Ζυγού & Κεραυνός Κρηνίδων προκρίνονται άνευ αγώνα


Κύπελλο Β’ & Γ’ κατηγορίας

1η φάση 

1.Θεαγένης-Ατρόμητος Χαλκερού

2.ΑΣ Παγγαίο-Ηρακλής Καβάλας

3.Ατρόμητος Ακροβουνίου-ΜΑ Φιλίππων

2η φάση 

Φίλιππος Χρυσοκάστρου-ΑΕΚ Καβάλας

Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β΄- Θράκη Γραβούνα

Νικητής 1-Απόλλων Χρυσοχωρίου

Ναζιανζός-Μακεδονικός Αμισιανών

Ασπίδα Πολυστύλου-ΑΕ Πιερέων 2004

ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα-ΠΑΟΚ Καβάλας

Κεραυνός Καλλιράχης-Μακεδονικός Αγιάσματος

Νικητής 2-Νικητής 3

Διαβάστε επίσης