• 4 Αυγούστου 2020,

ΑΟΚ Βόλεϊ: Ανανέωσαν Γερακίνη, Δικαστοπούλου, Δασκάλου – Πρόγραμμα στην Α2 Γυναικών

 ΑΟΚ Βόλεϊ: Ανανέωσαν Γερακίνη, Δικαστοπούλου, Δασκάλου – Πρόγραμμα στην Α2 Γυναικών

Στον ΑΟΚ θα συνεχίσουν και τη σεζόν 2020-2021 τρεις σημαντικές παίκτριες, βασικές τη προηγούμενη χρονιά.

Πρόκειται για την Ιωάννα Σμαρώ Γερακίνη, τη Νεφέλη Δικαστοπούλου και την Κωνσταντίνα Δασκάλου. Ο ΑΟΚ έχει πραγματοποιήσει και 4 μεταγραφές: Βουρβουτσιώτου, Πατίκα, Αντωνίου και Ρωσσιάδου.

Το πρόγραμμα του ΑΟΚ στην Α2 γυναικών του Βόλεϊ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β’ ΖΩΝΗ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Α.Σ. Ελπίς

Γ.Σ.Γ. Νίκη

Α.Ο. Καβάλας

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Ε.Ο. Σταυρούπολης

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Α.Σ. Γαία Δράμας


ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

 

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020  

Α.Σ. Ελπίς – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ε.Ο. Σταυρούπολης

Α.Ο. Καβάλας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α’ ΦΑΣΗΣ

 

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020   

Α.Σ. Ελπίς – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ε.Ο. Σταυρούπολης

Α.Ο. Καβάλας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Σ. Γαία Δράμας

 

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου – 1 Νοεμβρίου 2020          

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Α.Σ. Ελπίς

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Ο. Καβάλας

Α.Σ. Γαία Δράμας – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

 

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020     

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Α.Ο. Καβάλας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Ε.Ο. Σταυρούπολης Α.Σ. Ελπίς – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020        

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Α.Ο. Καβάλας

Α.Σ. Ελπίς – Γ.Σ.Γ. Νίκη

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Α.Σ. Γαία Δράμας – Ε.Ο. Σταυρούπολης

 

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020   

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Ελπίς

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020     

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ε.Ο. Σταυρούπολης

Α.Σ. Ελπίς – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Γ.Σ.Γ. Νίκη – A.Ο. Καβάλας

Α.Σ. Γαία Δράμας – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

 

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020          

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Ελπίς

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Γ.Σ.Γ. Νίκη

Α.Ο. Καβάλας – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020   

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Ελπίς

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Γ.Σ.Γ. Νίκη

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Ο. Καβάλας

Α.Σ. Γαία Δράμας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

 

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020         

Α.Σ. Ελπίς – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Α.Ο. Καβάλας – Ε.Ο. Σταυρούπολης

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021     

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας – Γ.Σ.Γ. Νίκη

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Α.Ο. Καβάλας

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Σ. Ελπίς

 

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021       

Α.Ο. Καβάλας – Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Α.Σ. Ελπίς

Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021     

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Α.Σ. Ελπίς – Α.Ο. Καβάλας

Φοίνικας Αλεξανδρούπολης – Ε.Ο. Σταυρούπολης

Α.Σ. Γαία Δράμας – Γ.Σ.Γ. Νίκη

 

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021   

Ε.Ο. Σταυρούπολης – Π.Α.Σ.

Ίκαρος Έδεσσας Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 –

Α.Σ. Ελπίς Α.Ο. Καβάλας – Γ.Σ.Γ. Νίκη Φοίνικας

Αλεξανδρούπολης – Α.Σ. Γαία Δράμας

 

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021     

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας –    Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

Α.Σ. Ελπίς – Ε.Ο. Σταυρούπολης

Γ.Σ.Γ. Νίκη – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

Α.Σ. Γαία Δράμας – Α.Ο. Καβάλας

Διαβάστε επίσης