Έκοψαν βασιλόπιτα οι ιδιοκτήτες κέντρων ξένων γλωσσών (φωτογραφίες)
![Έκοψαν βασιλόπιτα οι ιδιοκτήτες κέντρων ξένων γλωσσών (φωτογραφίες)](https://www.proininews.gr/wp-content/uploads/2024/02/426851830_893548072774731_8503980438380634633_n.jpg)
Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Ιδιοκτητών Κέντρων Ξένων Γλωσσών #PalsoΚαβάλας στις 10 Φεβρουαρίου 2024! Ευχαριστούμε θερμά όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.
Ιδιαιτέρως θέλουμε να ευχαριστήσουμε τους εκδοτικούς οίκους #grivaspublications, #Burlingtonbooks, #expresspublishing, #combobooks, #hamiltonhousepublishers, #NOCN, οι οποίοι με τις ευγενικές χορηγίες και τα δώρα τους έκαναν τη βραδιά της εκδήλωσής μας ακόμα πιο όμορφη.
Ευχαριστούμε, επίσης, θερμά το #Cityζεν, το οποίο μας φιλοξένησε στον υπέροχο χώρο του και μας προσέφερε εξαιρετικά εδέσματα και κρασιά, καθώς και το αρτοποιείο #magicflour για την υπέροχη Πρωτοχρονιάτικη πίτα που μας έφτιαξε για άλλη μία φορά!
Καλή Χρονιά συνάδελφοι, με Υγεία, Ευλογία και Δύναμη!
Το Διοικητικό Συμβούλιο