Αποτελέσματα και βαθμολογίες σε FL- Γ` Εθνική- ΕΠΣΚ



 Αποτελέσματα- βαθμολογία Football League (5η αγωνιστική)

Τρίκαλα – ΑΟΚ 0-0

Βέροια- Ασπρόπυργος 1-1

Ολυμπιακός Βόλου- Ιεράπετρα 2-1

Αιγάλεω- Νίκη Βόλου 2-0

Ιωνικός- Ιάλυσος 1-0

Διαγόρας- Καλαμάτα 2-0

Θεσπρωτός- Τρίγλια 3-0

Βαθμολογία

1)Καλαμάτα 10

2)Τρίκαλα 9

3)ΑΟΚ 8

4)Διαγόρας Ρόδου 8

5)Βέροια 8

6)ΟΦ Ιεράπετρας 8

7)Αιγάλεω 8

8Ιωνικός 7

9)Ολυμπιακός Βόλου 6

10)Ασπρόπυργος 6

11)Θεσπρωτός 4

12)Νίκη Βόλου 4

13)Ιάλυσος 4

14)Τρίγλια 3


Γ` Εθνική: Αποτελέσματα- Βαθμολογία

Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός  0-0

Ηρακλής Ζυγού – Ορφέας Ξάνθης  0-0

Πανδραμαϊκός – Αετός Ορφανού  4-1 (Μπελμανί(2), Μπερούκας(2) – Αποστολίδης)

Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης  1-3 (Παπαδόπουλος Λ. – Λίτσκας, Αδαμάκης, Μπλιός)

Δόξα Κάτω Καμήλας – Δόξα Θεολόγου  2-1 (Μπονέρης, Μίνγκας – Μπρατσιάνι

Κιλκισιακός – Απόλλων Παραλιμνίου  0-0

Ρεπό: Άρης Αβάτου

Βαθμολογία

  1. Νέστος Χρυσούπολης 15 (16-6)
  2. Πανδραμαϊκός 13(13-3)*
  3. Πανσερραϊκός 12(8-3)
  4. Αετός Ορφανού 11(12-8)
  5. Δόξα Κάτω Καμήλας 10 (12-11)
  6. Απόλλων Παραλιμνίου 8(6-3)*

-. Κεραυνός Πέρνης 8(9-10)

  1. Άρης Αβάτου 5 (6-7)*

——————————————————-

  1. Ηρακλής Ζυγού 4(4-6)*

-. Ορφέας Ξάνθης 4(3-7)*

-. Ένωση Αλεξανδρούπολης 4(5-12)

-. Κιλκισιακός 4(2-10)*

  1. Δόξα Θεολόγου 1 (1-11)

Έχουν κάνει το ρεπό τους


Αποτελέσματα και βαθμολογίες στα τοπικά πρωταθλήματα

Σάββατο 16.00

Νέα Καρβάλη: Ναζιανζός Νέας Καρβάλης – Ατρόμητος Χαλκερού 2-1

Αμυγδαλεώνα: Δόξα Αμυγδαλεώνα – ΑΕΚ 2-1

Πηγές: Άρης Πηγών – ΠΟ Κεραμωτής 0-0

Γραβούνα: Θράκης Γραβούνας – Ποσειδώνας 3-3

Ποντολίβαδο: Ποντιακός Ποντολιβάδου – Ηρακλής Καβάλας 0-2

Κάρυανη: ΑΟ Κάρυανης – Παγγαιϊκός 0-3 χωρίς αγώνα

Άγιος Ανδρέας: ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα – Ελπίδες Καβάλας 9-1

Κοκκινόχωμα: Βυζάντιο – Κεραυνός Κρηνίδων 2-1

Πλατανότοπος: Φρίξος Πλατανοτόπου – Ορφέας Ελευθερούπολης 1-1

Ελευθερές: Κεραυνός Ελευθερών – Ασπίδα Πολυστύλου 5-0

Κυριακή 11.00

Αγίασμα: Μακεδονικός Αγιάσματος – Άρης Ζυγού 3-4

Καλλιράχη (12.00): Κεραυνός Καλλιράχης – Καβάλα 2004 3-3

Κυριακή 15.00

Βερούλειο:  Βύρωνας – Αστέρας Φωλιάς 2-0

Χρυσοχώρι: Απόλλωνας Χρυσοχωρίου – Μ. Α Ορφανίου 1-4

Νέα Πέραμος (13.45): Βρασίδας Ν. Π- Αναγέννηση Λιμεναρίων 1-0

Κωτσάλου: Άγιος Λουκάς – Άρης Πρίνου 0-3

Λεκάνη: Ατρόμητος Λεκάνης – Θεαγένης Θάσου 1-1

Αμισιανά: Μακεδονικός Αμισιανών – ΑΕ Πιερέων 4-2

Νικήσιανη: Παγγαίο – Μ. Α Φιλίππων 1-1

Παναγία: Αίας Παναγίας – ΑΟ Ποταμιάς 0-3

Βαθμολογία Α` κατηγορίας

1) Μ. Α Ορφανίου 21

2)Ορφέας 17

3 ) Βύρωνας 17

4) Αστέρας Φωλιάς 13

5) Δόξα Αμυγδαλεώνα 13

6) Ναζιανζός Νέας Καρβάλης 10

7) Κεραμωτή 9

8) Αναγέννηση Λιμεναρίων 8

9) Φρίξος Πλατανοτόπου 7

10) ΑΕΚ Καβάλας  6

11) Άρης Πηγών 6

12) Βρασίδας Νέας Περάμου 4

13) Απόλλων Χρυσοχωρίου 4

14) Ατρόμητος Χαλκερού 3

 

Βαθμολογία Β1 κατηγορία

1) Άρης Ζυγού 21

2) Άρης Πρίνου 18

3) Ηρακλής Καβάλας 18

4) Μακεδονικός Αγιάσματος 13

5) Θεαγένης 11

6) Καβάλα 2004/ΑΕΚ Β` 10

7) Θράκη Γραβούνας 10

8) Κεραυνός Καλλιράχης 9

9)Ποσειδώνας 7

10) ΠΑΟΚ Καβάλας 7

11) Ποντιακός Ποντολιβάδου 6

12)Άγιος Λουκάς 6

13)Ατρόμητος Λεκάνης 5

14) Πανιώνιος Ξεριά έχει αποχωρήσει

 

 

 

 

*Βαθμολογία Β2 κατηγορία

 

1) Βυζάντιο 17

2) Κεραυνός Ελευθερών 15

3)Ατρόμητος Ακροβουνίου 13

4) Μακεδονικός Αμισιανών 13

5) ΠΑΟΚ Αγίου Ανδρέα 12

6) Παγγαιϊκός 12

7) Κεραυνός Κρηνίδων 10

8)Ασπίδα Πολυστύλου 10

9)Παγγαίο 10

10) ΑΟ Ποταμιάς 9

11) Μ. Α Φιλίππων 8

12) ΑΕ Πιερέων 7

13)Ελπίδες 3

14)  Αίας Παναγίας 3

15) ΑΟ Κάρυανης αποχώρησε

 

 

 

eXTReMe Tracker